



Смартфон ZTE Blade A36
Великий 6,75-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц
Пориньте у яскраве та деталізоване зображення на великому 6,75-дюймовому HD+ екрані з частотою оновлення 90 Гц та яскравістю 500 ніт. Насолоджуйтесь плавною анімацією та чітким відображенням кожного елементу.
Особливості екрану:
Live Island 2.0
Технологія nubia LinkFree
Акумулятор великої ємності 5000 мА·год
Смартфон забезпечує тривалий час автономної роботи, дозволяючи залишатися на зв’язку довше без підзарядки. Акумулятор підтримує високу кількість циклів перезаряджання, що гарантує термін служби більше 3 років.
Потужний восьмиядерний процесор
Восьмиядерний процесор із двома високопродуктивними ядрами Cortex-A75 забезпечує плавну роботу інтерфейсу, швидке відкриття додатків та стабільну багатозадачність.
Підтримка мережі 4.5G
Швидке завантаження файлів, безперебійна потокова передача відео та стабільне інтернет-з’єднання. Завантаження відбувається значно швидше порівняно зі стандартними мережами 4G.
Розблокування по обличчю
Швидкий, безпечний та зручний спосіб розблокувати смартфон – лише погляд на екран, і телефон готовий до використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2 |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T7200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 г |
- Ціна: 3 599 ₴
