
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиметр DT 830LN є універсальним приладом, який необхідний в господарстві. Він допоможе відшукати аварійні ділянки в електропроводці квартири і будинки.
Модель оснащена індикатором розряду батареї і захистом від перевантаження. На передній панелі пристрою розташований перемикач функцій і діапазонів.
Поєднує в собі:
омметр;
амперметр;
вольтметр.
У цього приладу є п'ять меж вимірювання опору. Якщо пристрій показує 1, значить, неправильно виставлений межа, якщо ж показує «мінус», то слід переставити клеми. Якщо показує значок батареї, то слід замінити батарейку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Загальні | |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Колір символів | Чорний |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм мм |
| Довжина | 110 мм мм |
| Напруга | 9 В В |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 65 мм мм |
- Ціна: 360 ₴
