

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення 12 Вольт 10 Ампер стати в нагоді для живлення споживачів 12 Вольт з струмом споживання до 10 Ампер. Технічні характеристики блоку живлення 12В 10А : вхідна Напруга 220В, вихідна Напруга 12В Струм :10А Тип: імпульсний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48 |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Висота | 50 мм |
| Вихідна потужність | 120 |
| Вихідна напруга | Дванадцять В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Дистанційне управління | Немає |
| Допустима пікова потужність | 110-220 В |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | По напрузі |
| Ширина | 100 мм |
| Вхідна напруга | 110-220 В |
| струм навантаження | 10 А |
- Ціна: 450 ₴
