




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик диму бездротовий призначений для роботи в охоронних системах. Дія датчика засноване на уловлюванні диму, тому відслідковувати небезпеку можна цілодобово. Завдяки бездротовому пристрою, монтаж не вимагає виділення під нього конкретних ділянок в будівлі. Встановити можна в будь-якому місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Приведення в дію | Автоматичне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 105 мм |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Напруга | 9 В |
| Живлення | Батарейки |
| Принцип роботи сповіщувача | Радіохвильовий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип сповіщувача | Поверхневий |
- Ціна: 315 ₴
