


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ясорубка Domotec MS 2019 поєднує в собі відразу 2 інструменту: власне м'ясорубку і соковитискач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-терка | Ні |
| Насадка-шинковка | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 250 мм мм |
| Глибина | 250 мм мм |
| Потужність за заблокованого двигуна | 2400 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 310 мм мм |
- Ціна: 2 880 ₴
