
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Технічні характеристики:
Вхідна напруга 110-240 В
Вихідна напруга 5В-1A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 12 В, 220 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вхідна напруга | 110-240 В |
| струм навантаження | 2 А |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Допустима пікова потужність | 110-240 В |
- Ціна: 158 ₴
