
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий адаптер на 9 Вольт призначається для харчування ігрових приставок, Т2 тюнерів, іграшкових світильників, проекторів зоряного неба, а також різної електронної апаратури і пристроїв, що працюють від мережі змінного струму з максимальним струмом споживання не вище 2 A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ataba |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 18 |
| Вихідна напруга | Дванадцять В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Допустима пікова потужність | 110-220 В |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Вхідна напруга | 110-220 В |
| струм навантаження | 2 А |
- Ціна: 225 ₴
