
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
● корпус: перфорований метал
● ступінь вологозахисту: негерметичний IP20
● потужність: 150Вт
● вихідний струм: 10А
● робоча напруга: 220В
● вихідна напруга: 5В
● тип блоку: імпульсний
● тип захисту: від короткого замикання, перегріву і перевантаження●
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 150 |
| Вихідна напруга | П'ять В |
| Вихідний струм, не більше | 30 А |
| Допустима пікова потужність | 110-240 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Вхідна напруга | 110-240 В |
| струм навантаження | 10 А |
- Ціна: 990 ₴
