


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не в кожного є можливість і необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Domotec MS-6602, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день.
Плиту Domotec MS-6602 можна з легкістю транспортувати в будь-який зручний місце. Плита має дві конфорки, регулювати нагрівання плити можна з допомогою клапана. Емалеве покриття плити Domotec MS-6602 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичне оформлення побутових приладів.
Характеристики:
• Кількість конфорок: 2;
• Покриття робочої поверхні: емаль;
• Управління: механічне;
• Надійне покриття, зручне для чищення
• Вага: 1,2 кг;
• Розмір коробки 215x215x 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина плити | 45 |
- Ціна: 810 ₴
