

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний заряд для зарядки акумуляторів моделей:
- 18650
Вбудований кабель створює додаткові зручності при використанні пристрою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Допустима пікова потужність | 110-240 В |
| Індикатор роботи | Немає |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вхідна напруга | 110-240 В |
| Вихідна напруга | П'ять В |
| струм навантаження | 2 А |
- Ціна: 135 ₴
