




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач UKC Technology 500W для отримання змінної напруги 220В частотою 50 Гц з постійної напруги (24В) акумулятора транспортного засобу. Ви можете користуватися електроприладами на 220В, підключивши їх через перетворювач до 24B акумулятора.
Перетворювач реалізований на принципі високочастотного імпульсного перетворення напруги.
Перетворювач має вбудовані захисту:
від короткого замикання, перевантаження, перегріву, низької та високої вхідної напруги. Застосований плавкий запобіжник з вхідного ланцюга живлення. Для включення перетворювача служить вимикач «On ― Off» (Увімкнено ― Вимкнено), розташований на корпусі.
У ввімкненому стані (вимикач в положенні «On») перетворювач споживає струм від акумулятора автомобіля навіть коли до нього не підключене навантаження. Тому, щоб уникнути розряду акумулятора, відключайте дроти живлення від 24В або вимикайте перетворювач (вимикач в положення «Off») коли він не використовується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Види індикації | Звукова, світлова |
| Номінальна потужність | 500 Вт Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Струм холостого ходу | 1 А А |
| Частота | 50 Гц Гц |
- Ціна: 900 ₴

