
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практично унікальний інструмент, якщо виходиш в поле і немає можливості зарядити мобільний телефон, окрім того можливість зарядки від сонця і дуже потужний прожектор з декількома ступенями яскравості. Реальна ємність (перевірено розбиранням і тестуванням набору акумуляторів) 5000-6000 mAh
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Awei |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Вхідна напруга | 5 |
| Тип | Кабель USB |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідний струм | 2000 |
| Вага | 200 |
| Роз'єми | USBx2 |
- Ціна: 495 ₴
