




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряна фритюрниця з механічним управлінням, ідеально підходить для домашньої кухні, зручний у використанні, а також може використовуватися для випічки.
-тривимірний дизайн, унікальний зовнішній вигляд, підвищена безпека,
-конструкція теплоізоляції з нержавіючої сталі,
-сітчаста кошик забезпечує прожарювання їжі за всіма напрямами,
-простий і корисний спосіб приготування улюблених страв без масла або з його мінімальною кількістю,
-таймер для приготування, найідеальніший час роботи до 30 хвилин.
Зовні фритюрниця нагадує збільшений в розмірах чайник з висувним лотком. Ви кладете в нього сирі або заморожені продукти, встановлюєте на електронному табло режим готування, натискаєте на кнопку і їжа починає смажитися. Оскільки продукти знаходяться в сітчастому контейнері, гаряче повітря продуває їх практично наскрізь. Тим не менш, рекомендуємо один раз на кілька хвилин діставати контейнер і струшувати знаходяться в ньому продукти (те ж саме ви робите з їжею на сковорідці, щоб вона не пригоріла).
Загальні характеристики:
Потужність 1200 Вт
Напруга 220В
Обсяг 4,5 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 28 мм |
| звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Контейнер для зберігання масла | Немає |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Ненагревающееся дно | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Система зливу масла | Немає |
| Оглядове віконце | Немає |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Електро-механічне |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 2 340 ₴
