

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор гелевий, неопрацьований, призначений в основному для зберігання енергії в системах альтернативної енергетики та резервного харчування. Характерується порівняно невеликими токами заряд/розряд, але збільшеною кількістю циклів заряд/розряд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Матеріал виготовлення корпусу | Поліпропілен |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ємність акумулятора | 4 А/ч |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 6 В |
| Тип акумулятора | GEL |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 315 ₴
