


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальність даного адаптера для ноутбука полягає у можливості вибору штекерів-насадок, що підходять для більшості моделей портативних комп'ютерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустима пікова потужність | 110-220 В |
| Тип міксера | 19 В |
| Вхідна напруга | 110-220 В |
| Вихідна напруга | 12 - 24 в В |
| струм навантаження | 4.5 А |
- Ціна: 540 ₴
