


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий адаптер на 12 Вольт призначається для живлення світлодіодних стрічок, зовнішніх кишень жорстких дисків, іграшкових світильників, проекторів зоряного неба, а також різної електронної апаратури і пристроїв, що працюють від мережі змінного струму з максимальним струмом споживання не вище 20 A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ataba |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68 |
| Висота | 60 мм |
| Вихідна потужність | 240 |
| Вихідна напруга | Дванадцять В |
| Довжина | 210 мм |
| Допустима пікова потужність | 110-220 В |
| Захист від перевантаження | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Перфорований |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | По напрузі |
| Ширина | 120 мм |
| Вхідна напруга | 110-220 В |
| струм навантаження | 20 А |
- Ціна: 540 ₴
