


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій, призначений для перетворення електрики 12V 220V. Вам більше не доведеться купувати техніку, спеціально призначену для автомобіля. Тепер ви можете підключити Ваш ноутбук, ТЕЛЕВІЗОР, відеокамеру, телефон, фотоапарат або лампочку з допомогою автомобільного інвертора. Дозволяє підключати навантаження до 500Вт. Прилад можна підключати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Зручний LCD дисплей покаже рівні вхідної/ вихідної напруги, а також навантаження на виході.
Характеристики:
постійна робоча 1000W
220V+/-10%, 50Hz+/-2Hz
захист від низької вхідної напруги
температурний захист
захист від перевантажень
вихід USB 5В для зарядки різної апаратури (мобілки, відеореєстратори, навігатори і т. д.)
модифікована синусоїда
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Інші функції і особливості | Захист від зниженої напруги |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Види індикації | Звукова, світлова |
| Потужність | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Струм холостого ходу | 0.5 А А |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Частота струму | 50 Гц Гц |
- Ціна: 1 620 ₴
